Merhaba, ben Emre Aydın. Freelance olarak çalışan Web Önyüz Geliştirme Uzmanıyım.

5 yıldan uzun süredir bu alanda hizmet veriyorum. Onlarca projede uzmanlık alanım olan, Front-end Developer olarak görev aldım. Bir çok ajans bünyesinde projeler yürüttüm. Mesleğim yazılım ile iç içe olsa da grafik alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. 22 yaşında üniversite öğrencisiyim, Sakarya’da yaşıyorum.

SON PROJELERİM

BEN KİMİM

"İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi birşeydir."

1995 yılında Sakarya'da doğdum. Sakarya'da yaşamaya devam ediyorum. İnternetle tanışmam ile beraber ilgimin her geçen gün arttığı bu alanda 5 yıldan fazla süredir profesyonel hizmet veriyorum. Bir yandan okuluma devam etmemle birlikte diğer yandan müşterilerime freelance olarak hizmet veriyorum.

Onlarca farklı firma ile Front-end ve Back-end olarak proje geliştirme görevlerinde yer aldım. Yazılım alanına merakım ve bilgim daha fazla olmakla beraber Photoshop, Fireworks gibi çizim programlarına hakimim. Web programlamanın yanında son zamanlarda masaüstü programlama ile ilgileniyor, araştırmalar yapıyorum.

Kişisel yaşamıma geçecek olursam; Bilgisayar oyunlarına fazla düşkün olmamamla beraber senelerdir vazgeçemediğim tek oyunum Counter-Strike'tır. Aynı zamanda strateji ve FPS oyunlarınada ilgim büyük. Belirli bir müzik zevkim yok, kulağa hoş gelen her türlü müziği dinlerim. 70 ve 80'lerin müziklerini Yerli-Yabancı ayırt etmeden dinlerim, severim. Zeki Müren'den Ferdi Özbeğen'e, Dalida'dan Michael Jackson'a her türlü güzel müziği dinlerim. Seyahat etmeyi, yeni insanlar, yeni kültürler tanımaya bayılırım. Roman okumaktan hoşlansamda, daha çok bilimsel, teolojik, felsefik, siyasi ve tarihi kitaplar okumayı tercih ederim. Çok konuşan bir insan değilim. Konuşmayı sevsemde dinlemeyi pek beceremem. Her zaman mutlu ama her zaman normal değilim.

NE YAPIYORUM

UI & Webdesign
UI & Web Tasarım

CSS3, HTML5 gibi son web teknolojilerini kullanarak kurumsal, mobil, responsive web tasarımları yapıyorum.

Brand Design
Kurumsal Tasarım

Markanızı yansıtacak, marka imzanızı oluşturacak logo, kartvizit gibi kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyorum.

Web Development
Web Programlama

Web tabanlı yazılımlar geliştiriyor, yönetim panelleri hazırlıyor, CMS(Wordpress vb..) sistemlerini geliştiriyorum.

SEO ve Dijital Pazarlama
SEO & Dijital Pazarlama

Arama motoru optimizasyonu, Google Adwords danışmanlığı ve markanızın sosyal medya hesaplarınızı güçlendiriyorum.

BLOG